Elite-Trade.pl

Gloryfy Unbreakable

Gloryfy Unbreakable

Gloryfy Unbreakable jest to nowa marka i nowe technologiczne podejście do tematu okularów sportowych, okularów przeciwsłonecznych, gogli narciarskich i motocyklowych. Firma pochodzi z kolebki sportów zimowych czyli Austrii i rozpoczęła swoją działalność stosunkowo niedawno bo w 2009 roku. Pomimo tak młodego rynkowego stażu jej produkty zdążyły już nieźle namieszać wśród fanów narciarstwa oraz sportów ekstremalnych. A wszystko dzięki innowacyjnej technologii, która sprawia, że produkty Gloryfy są nie do złamania (unbreakable). Można je wyginać, rozciągać i próbować załamać, jednak ich elastyczna budowa za nic ma sobie takie manipulacje i po wszystkich ekscesach posłusznie wraca do swojej fabrycznej formy.


Gloryfy-Unbreakable-Eyewear-Sunglasses2

Zaawansowane technologie produkcji

Każdy amator sportów zimowych z pewnością doceni tę technologie podczas pierwszej kraksy na stoku, a także w drodze z i na niego. Zarówno gogle, jak i okulary odznaczają się wysokim poziomem odporności, tak ważnej dla każdego wielbiciela snowboardingu i narciarstwa. Gogle Gloryfy Unbreakable docenili tacy snowboarderzy jak Peter König, Patrick Cinca, Daniel Mösl, Benjamin Mösl, Reini Rieser, Wolfgang Wolle Beer, Matthias Gober, Arthur Artl Pauli, Anthony Smits, Steve Grumser, Chris Sörman, Ueli Kestenholz czy Michi Albin i narciarze Martin Misof, Markus Ascher czy Matthias Egger. Według nich to najlepsze gogle na snowboard i narty, ponieważ nie zawodzą nawet w ekstremalnych warunkach.


Gloryfy-Unbreakable-Eyewear-Sunglasses12

Doskonałe właściwości

Można je podeptać , można także na nich usiąść , można je zginać, a nawet może po nich przejechać samochód i nic się z nimi nie stanie ! Okulary te charakteryzują się 100% jakością optyczną, produkowane są w różnych modelach , i w wielu rodzajach zastosowania. Dzięki nietłukącej koncepcji stanowią one doskonałą ochronę dla oczu podczas uprawiania sportu jak i w życiu codziennym, oraz w połączeniu z niezwykłym wyglądem, pozwalają wyróżniać się z tłumu . Okulary są projektowane i produkowane w austriackim mieście Zillertal z doskonałą Austriacką perfekcją.


Produkty marki Gloryfy:

  • Okulary sportowe z wymiennymi soczewkami SPORT
  • Okulary słoneczne LIFESTYLE
  • Ramki korekcyjne GX
  • Google narciarskie oraz motocyklowe

Katalog z produktami: Gloryfy Unbeakable
Więcej informacji w dziale nowości producenckich.