Elite-Trade.pl

N-Rit

N-RIT


O N-Rit

Głównym profilem działalności międzynarodowej marki N-Rit jest produkcja akcesoriów sportowych i outdoorowych. Marka N-Rit jest obecnie reprezentowana na wszystkich kontynentach świata i inwestuje w ciągły rozwój technologii i materiałów, tak aby zawsze być w czołówce producentów w tej dziedzinie. Obecnie oferuje ponad sto opatentowanych technologii, certyfikaty ISO 9001/14001, CE i wiele międzynarodowych nagród za jakość i wzornictwo. Celem tej marki jest stać się naturalnym partnerem, który przyniesie wysoką jakość i funkcjonalne rzeczy do o wysokiej wartości dodanej do uprawiana sportu i outdooru. Wszystkie produkty tej marki posiadają najwyższej jakości wzornictwo i atrakcyjne opakowanie, aby przyciągnąć uwagę klientów od pierwszej chwili. 


nrit2

Oferta Produktów:

W ofercie N-Rit możemy znaleźć:

  • Ręczniki i ręczniki kąpielowe wykonane z ultra cienkiej mikrofibry o wyjątkowo niskiej wadze, wysokiej chłonności i są szybkoschnących właściwościach.
  • Chłodzące czapki i kominiarki wykonane ze specjalnego materiału połączonego z ACTIV polipropylenem
  • Grzejące kominiarki, czepki i rękawy wykonane z materiałów technologicznie zaawansowanych WARM X
  • Rękawy chłodzące wykonane w technologii bezszwowej z elastycznego materiału Cool-X zawierającego włókna Aerocool, odprowadzające wilgoć i pełniącą rolę ściągacza dla ramienia.
  • Grzejące rękawy termiczne wykonane z materiałów technologicznie zaawansowanych WARM-X, usuwające wilgoć i pot.
  • Żele i poduszki aktywowane powietrzem lub wodą, utrzymujące ciepło w palcach i dłoniach.

Katalog z produktami firmy: N-Rit