Elite-Trade.pl

Sklep Internetowy OTWARTY!!

W dniu dzisiejszym nasz sklep internetowy został otwary można w nim zakupić nietuzinkowe akcesoria sportowe i turystyczne. Dostępne są już w sprzedaży okulary GLORYFY a w najbliższych dniach pojawią się produkty dla sportowców N-Rit i niepowtarzalne australijskie komfortowe obuwie GUMBIS

Sklep Internetowy

Naszą ideą jest wprowadzenie na rynek polski produktów sportowych najwyższej klasy, które zostały poddane bardzo wymagającym testom i dzięki temu możemy z czystym sumieniem zaoferować je naszym klientom.

Sklep Internetowy widok kategorii

Możemy podejrzeć wszystkie kategorie oraz zamówić produkt nawet jeżeli nie ma go na stanie w sklepie. Ogólnie maksymalny czas rozpatrzenia zamówienia jest to 24 godziny po tym czasie do 5 dni pojawi się u państwa produkt.

Sklep Internetowy widok produktu

Podział kategorii oraz produktów umożliwia szybkie znalezienie produktu w naszym sklepie. Oprawki korekcyjne wymagają wypełnienia dodatkowego dokumentu u okulisty. Bezpośredni link znajduje się w regulaminie sklepu. Co jakiś okres planujemy rozdawać na imprezach sportowych kupony rabatowe do zakupu produktów w naszym sklepie. (rabat cenowy, darmowa przesyłka itp.). Jeżeli jesteś naszym klientem możesz zwiększyć swój rabat na produkty kategorii którą często kupujesz.

Zapraszamy do sklepu i życzymy udanych zakupów.

Wejdź do sklepu internetowego